Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Sp. z o.o.

Wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej powinien być opłacony – opłata wynosi tylko 30,00 zł.

Jeżeli ustanowimy pełnomocnika do prowadzenia naszej sprawy, będziemy musieli opłacić pełnomocnictwo, co kosztuje 17,00 zł. Koszty samej obsługi prawnej ustalane są w sposób indywidualny.

Dłużnik musi mieć też świadomość, że będzie zobowiązany do pokrycia kosztów postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Ich wysokość zależy od czasu trwania postępowania, a także rozmiaru czynności podejmowanych przez syndyka. Dłużnik nie musi jednak dysponować odpowiednimi oszczędnościami, gdyż suma ta może zostać rozłożona na raty w ramach Planu Spłaty Wierzycieli. Wyjątek stanowi umorzenie zobowiązań bez ustalania Planu.

Orły 2020
Laur zaufania
Firma Godna Zaufania
Orły 2019
Orły prawa
Znajdź nas na
Znajdź nas na
messager