Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Dostrzegamy możliwości tam, gdzie inni nie widzą już szans na powodzenie.

Wypełnij formularz

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do użycia formularza kontaktowego. Na każde zapytanie odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24h. W sprawach naglących prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Sp. z o.o.

Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Sp. z o.o.

ul. Świętojańska 87/5,
81-389 Gdynia

Kontakt telefoniczny:

(+48) 690-090-011
(+48) 58 380-10-01

Godziny otwarcia:

Pon.-Pt: 09:00-18:00
Sobota 12:00-16:00

Kontakt elektroniczny:

kancelaria@kfco.pl

Nasza Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Sp. z o.o. obsługuje Klientów na terenie całego kraju.

Jesteśmy elastyczni i świadczymy pomoc prawną, również przez telefon i drogą elektroniczną. Potrzebujesz porady prawnej lub interesuje Cię sporządzenie pisma? Skontaktuj się z kancelarią telefonicznie lub poprzez e-mail, a ustalimy wspólnie szczegóły usługi prawnej.
Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń z Gdyni to nowoczesna firma świadcząca usługi prawne na najwyższym poziomie. Naszym największym sukcesem jest zgrany zespół, składający się z prawników z pasją. Motorem sprawczym rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod są nasi Klienci. Dzięki nim nasza kancelaria każdego dnia staje się coraz lepsza.

Orły 2020
Laur zaufania
Firma Godna Zaufania
Orły 2019
Orły prawa
Znajdź nas na
Znajdź nas na
messager