Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Finansowa Centrum Oddłużeń Sp. z o.o.

„Upadłość gospodarcza” jest obiegowym terminem, którym jednak nie posługuje się ustawa Prawo upadłościowe. Odnosi się on do postępowania oddłużeniowego osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą (jednoosobową) lub postępowania upadłościowego przedsiębiorstwa (np. spółki).

Upadłość gospodarcza to postępowanie mające na celu równomierne zaspokojenie wierzycieli z majątku dłużnika, a jeśli racjonalne względy na to pozwolą, również zachowanie dłużnego przedsiębiorstwa.
Należy zaznaczyć, że obowiązkiem dłużnika niewypłacalnego jest złożenie w terminie wniosku o ogłoszenie upadłości przedsiębiorcy, bez względu na późniejszą decyzję sądu.

Orły 2020
Laur zaufania
Firma Godna Zaufania
Orły 2019
Orły prawa
Znajdź nas na
Znajdź nas na
messager