Co nas wyróżnia?

Najlepsi w swojej dziedzinie!

Niewątpliwie, ważnym atutem naszej kancelarii, jest zakres świadczonych usług. Prawo upadłościowe i wszelkie zagadnienia z nim powiązane są naszą specjalnością. Oczywiście oferując naszym klientom kompleksową obsługę, jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów na drodze prawnej, lecz trzonem naszej pracy i polem największych doświadczeń jest ogół działań zmierzających do umorzenia zadłużenia.

Pomoc ludziom jest naszą misją!

Naturalnie zadaniem prawnika jest chłodna i rzeczowa ocena sytuacji, mająca na celu odnalezienie najlepszego rozwiązania. My jednak rozumiemy, że najważniejsi są ludzie, dlatego też, w naszej pracy potrafimy kierować się zarówno głową, jak i sercem. Zawsze staramy się zrozumieć i wczuć w położenie i sytuacje klienta. Dzięki temu, współpraca z nami, jest nie tylko skuteczna, ale także przyjazna i komfortowa.

Konsekwencja i kreatywność

Nie tylko doświadczenie w procesach sądowych, ale także szczegółowa wiedza dotycząca konstrukcji systemu, pozwalają nam wiązać ze sobą różne aspekty i elementy historii klienta. Dzięki temu potrafimy znaleść najlepsze możliwe rozwiązania. Nasza pomysłowość w połączeniu z uporem w dążeniu do celu, są najlepszą gwarancją sukcesu dla klientów.

Szczerość i rzetelność

Współpraca z zaufaną kancelarią, jest jak opieka dobrej kliniki medycznej. W kwestiach najważniejszych, liczy się rzeczowa ocena sytuacji. Dlatego też, nigdy nie zwodzimy klientów 100% skutecznością, ponieważ w procesie sądowym zawsze występuje czynnik ludzki.
Współpracując z nami możesz być pewien, że przedstawimy Ci realne szanse na sukces.

Perfekcjonizm

Podchodzimy do naszej pracy bardzo poważnie, a misje niesienia ludziom pomocy, traktujemy z wielką odpowiedzialnością. Dlatego też w działaniach wyróżnia nas staranność, a w kontaktach z klientami zaangażowanie. Współpracując z nami możesz być pewien, że potraktujemy Cię jak członka rodziny.

Dajemy szanse każdemu!

Zdajemy sobie sprawę, że życie nie raz  stawia człowieka w ciężkiej sytuacji, a problemy z jakimi trafiają do nas klienci, potrafią odebrać im nadzieję. Właśnie dlatego chcemy umożliwić każdemu szansę na wyjście z długów. Pierwszym krokiem który my możemy wykonać w Państwa stronę jest darmowa konsultacja, połączona z wstępną oceną sytuacji.

Co zapewniamy?

Profesjonalna ocena sytuacji już na wstępie

Szanujemy naszych  klientów, dlatego też pierwszym krokiem będzie uczciwe określenie Twoich szans pozytywne zakończenie postępowania.

Pomoc w kompletowaniu dokumentacji oraz w przygotowaniu rejestru dłużników

Przy kompletowaniu dokumentacji oraz formułowaniu wniosku, bardzo ważnym jest, aby nie pominąć żadnego z wierzycieli, ponieważ sąd przy umarzaniu zadłużenia, uwzględni tylko podmioty wskazane we wniosku.

Kompleksowa obsługa merytoryczna

Nasi doradcy klienta oraz zespół prawny, dokonają wnikliwej analizy Twojej sytuacji oraz wskażą optymalny kierunek argumentacji i drogę postępowania tak, by zagwarantować największe szanse na sukces.

Wsparcie przy generowaniu wymaganych raportów

Aby wniosek miał największe szanse powodzenia, pomagamy Ci zebrać informacje dotyczące Twojej sytuacji ze wszystkich kluczowych rejestrów takich jak: Krajowy Rejestr Długów, Bankowy Rejestr, Biuro Informacji Kredytowych S.A., BIG Info Monitor.

Dedykowany opiekun prawny

W całym toku postępowania, do Twojej sprawy przydzielany jest indywidualny opiekun prawny, który pozna Twoją sytuację równie dobrze jak Ty, aby wszelkie nasze działania były dokładnie skoordynowane i wymierzone na sukces.

Obsługa w trakcie postępowania upadłościowego i po ogłoszeniu wyroku

Po ogłoszeniu wyroku na korzyść klienta, nadal czuwamy nad procesem postępowania upadłościowego, tak aby nasi klienci dotarli spokojnie do momentu, kiedy całe ich zadłużenie zostało umorzone.

Korzystaj wyłącznie z usług profesjonalistów

Ze względu na nowelizację ustawy o upadłości konsumenckiej, każdy ma szansę na całkowite oddłużenie. Należy jednak pamiętać, że nieskutecznie przeprowadzone postępowanie, skutkuje brakiem możliwości ogłoszenia upadłości przez okres 10 lat.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół składa się wykwalifikowanych doradców z dziedziny prawa, księgowości, a także finansów i zarządzania, co daje nam możliwość kompleksowej  i profesjonalnej obsługi nawet najbardziej skomplikowanych spraw, a Tobie daje gwarancję, że jesteś w dobrych rękach.

„Pozwól sobie na spokój, a my zajmiemy się resztą.”

Kontakt

Pozostaw swoje dane w formularzu, a nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie w ciągu 30 minut*.

*Kontakt zwrotny w ciągu 30 minut obowiązuje w godzinach otwarcia biura (09:00 – 17:00 PN-PT)

    Wybierz rodzaj konsultacji: